CF26499-37B
CCFL, Tri-Phosphor RGB White Lamp 2100V (Start), 1000V (Operating) 6 mA 36000 cd/m2 2.6mm x 499mm
Quality CF26499-37B for sale
  • Haven't found right suppliers
  • Our buyer assistants can help you find the most suitable, 100% reliable suppliers from China.