BF4142-20B
CCFL, Tri-Phosphor RGB White Lamp 800V (Start), 260V (Operating) 5 mA 9500 cd/m2 4.85mm x 142mm
Quality BF4142-20B for sale
  • Haven't found right suppliers
  • Our buyer assistants can help you find the most suitable, 100% reliable suppliers from China.