BF3360-20B
CCFL, Tri-Phosphor RGB White Lamp 1500V (Start), 785V (Operating) 5 mA 31000 cd/m2 3.0mm x 360mm
Quality BF3360-20B for sale
  • Haven't found right suppliers
  • Our buyer assistants can help you find the most suitable, 100% reliable suppliers from China.