| Model Number : | UCC39002DR |
| Price : | Negotiation |
| Payment Terms : | T/T |
| Supply Ability : | 999999+PCS |
| Delivery Time : | 2-7 work days |
UCC39002DR
| Applications | Load Share Controller |
| Current-Supply | 2.5mA |
| Voltage-Supply | 4.375V ~ 14.25V |
| OperatingTemperature | 0°C ~ 70°C |
| MountingType | Surface Mount |
| Package/Case | 8-SOIC (0.154, 3.90mm Width) |