OTQ44-0.8-14,QFP44 Programmer ,IC test socket, flash
    Buy cheap OTQ44-0.8-14,QFP44 Programmer ,IC test socket, flash from wholesalers
    Ask Lasest Price
    Brand Name : n/a
    Certification : CE /ROHS
    Model Number : QFP44-0.8
    Price : N/A
    Delivery Time : 5~25days
    Payment Terms : TT/ LC/ paypal / westunion
    Supply Ability : 1000000pcs/month
    • Product Details
    • Company Profile
    Product name :
    test socket adapter CLAMSHELL
    material : PEI , PPS , bronze
    life span : 25,000times mechanical
    work temperature : -60~155 degree
    ITEM : QFP-44-0.8
    PIN distance : 0.8mm ,
    44 pin
    IC size : 10*10mm/12*12mm
    we have too many kinds of test socket didn't show here .
    we can also do OEM socket for the customers .
    please welcome to contact with us for detail
    Quality OTQ44-0.8-14,QFP44 Programmer ,IC test socket, flash for sale
    • Haven't found right suppliers
    • Our buyer assistants can help you find the most suitable, 100% reliable suppliers from China.