IKCM20L60GAXKMA1
    Buy cheap IKCM20L60GAXKMA1 from wholesalers
    IKCM20L60GAXKMA1
    Ask Lasest Price
    Model Number : IKCM20L60GAXKMA1
    • Product Details
    • Company Profile
    IKCM20L60GAXKMA1
    Power Driver Module IGBT 3 Phase 600 V 20 A 24-PowerDIP Module (1.028", 26.10mm)
    Quality IKCM20L60GAXKMA1 for sale
    • Haven't found right suppliers
    • Our buyer assistants can help you find the most suitable, 100% reliable suppliers from China.