IKCM30F60GDXKMA1
    Buy cheap IKCM30F60GDXKMA1 from wholesalers
    IKCM30F60GDXKMA1
    Ask Lasest Price
    Model Number : IKCM30F60GDXKMA1
    • Product Details
    • Company Profile
    IKCM30F60GDXKMA1
    Power Driver Module IGBT 3 Phase 600 V 30 A 24-PowerDIP Module (1.028", 26.10mm)
    Quality IKCM30F60GDXKMA1 for sale
    • Haven't found right suppliers
    • Our buyer assistants can help you find the most suitable, 100% reliable suppliers from China.