DBTC-20-4L+
    Buy cheap DBTC-20-4L+ from wholesalers
    DBTC-20-4L+
    Ask Lasest Price
    Model Number : DBTC-20-4L+
    • Product Details
    • Company Profile
    DBTC-20-4L+
    RF Directional Coupler Cellular 20MHz ~ 1GHz 20.4 ± 0.5dB 1W 5-SMD Module
    Quality DBTC-20-4L+ for sale
    • Haven't found right suppliers
    • Our buyer assistants can help you find the most suitable, 100% reliable suppliers from China.