BECKHOFF CX5140-0125 EtherCAT Embedded Processor Module Original
BECKHOFF CX5140-0125 EtherCAT Embedded Processor Module Description Model CX5140-0125 Brand/Manufacturer Beckhoff DataSheet/Catalogue In PDF File Weight/Dimension 142 mm x 100 mm x 92 mm Condition Brand new Description Embedded PC with Intel Atom® processor Technical Data The CX5140......
Wuhan Sean Automation Equipment Co.,Ltd
Submit your “beckhoff cx5140 0125” inquiry in a minute :