Blc8g24ls 240avj Mosfet Transistor
1-10 Results for
from 84 Products
BLC8G24LS-240AVJ
China BLC8G24LS-240AVJ on sale
RF Mosfet 30 V 800 mA 2.3GHz ~ 2.4GHz 15dB 63W SOT1252-1...