bt139 800e
from 6 Products
BT139-800E 12A Four Quadrant Triacs , Sensitive Gate Digital Integrated Circuits
China BT139-800E 12A Four Quadrant Triacs , Sensitive Gate Digital Integrated Circuits on sale
BT139-800E 12 A four-quadrant triacs, sensitive gate SYMBOL PARAMETER MAX. UNIT VDRM Repetitive peak off-state voltages ......
ChongMing Group (HK) Int'l Co., Ltd
Address: Room 1204, DingCheng International Building, 518028 Futian District, SHENZHEN, CN
Thyristor Semiconductor Device LGE BT139-800E Suitable for Industrial Electrical Applications
Hefei Purple Horn E-Commerce Co., Ltd.
Address: Room 1306B, Building A, Xindi Center, Qimen Road, Hefei City, Anhui Province
BT139-800E,127
China BT139-800E,127 on sale
TRIAC Logic - Sensitive Gate 800 V 16 A Through Hole TO-220AB...
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,Ltd.
BT139-800E,127
China BT139-800E,127 on sale