Cdba 25tys2 Micro Rectangular Electrical Connector
1-10 Results for
from 8 Products
HUADA Micro Rectangular Electrical Connector CDbA-25TYS2
China HUADA Micro Rectangular Electrical Connector CDbA-25TYS2 on sale
HUADA High-Performance Micro Rectangular Connector CDbA-25TYS2: Reliable Cores, 1.27mm Contact Spacing Experience unparalleled electrical connectivity with HUADA's CDbA-25TYS2 micro rectangular electrical connector, meticulously crafted to meet the ......
SHENZHEN ECER NETWORK TECHNOLOGY CO.,LTD
25 Pin Female Right Angle Micro Rectangular Electrical Connector for PCB Applications
China 25 Pin Female Right Angle Micro Rectangular Electrical Connector for PCB Applications on sale
R/A Rectangular Electrical Connectors PCB 25 Pin Female Connector Micro CDbA-25ZYW-J Rectangular Connector CDbA-25ZYW-J 25pins R/A Female PCB Connector. Micro-rectangular CDbA series connectors are multi-pin, standardized interface electrical connection ......
Xi 'an Zhongshixing Electronic Technology Co., Ltd.
25 Contact Micro-D Metal Shell Aluminium Material For Industrial Micro Rectangular Electrical Connector CDbA-31TY 1.27mm Contact Spacing CDBA-25TY+30CM
China 25 Contact Micro-D Metal Shell Aluminium Material For Industrial Micro Rectangular Electrical Connector CDbA-31TY 1.27mm Contact Spacing CDBA-25TY+30CM on sale
KAIDA HOLDING LIMITED
Address: Building 8, Zijin Industry Park, No.18 Fenghua Road, Nanjing City, Jiangsu Province, China
J30J-9TJL L=200+PF Product Introduction: 1,Conforms to GJB2446A (equivalent to MIL-C-83513) 2,Male pin is twist pin 3,High-density contact, spacing 1.27mm 4,metal shield shell, equivalent to the American MDM series 5,There are 11 specifications including......
High Wood Technology Development Co., Ltd
Address: No.5001,Dongji Building B, No.1 Dongji Avenue, Jiangning, Nanjing, China
J30j Series Rectangular Electrical Connectors with 9 Contacts D-SUB Micro-D Connectors and Durable
Shenzhen Raymo Electronics Technology Limited
Address: 4/F, No.2 Blvd, Shasan Industrial Area, Shajing, Bao'an, Shenzhen, 518104,China
J30J Series Male Plug Micro Rectangular 51 Pins Connector with Cables
China J30J Series Male Plug Micro Rectangular 51 Pins Connector with Cables on sale
...Micro Rectangular 51 Pins Connector with Cables Product Description: This series product is equivalent to the American MDM series products, etc, the shell is aluminum alloy, contact space is 1.27mm, apply to the wire core section area is 0.1-0.15mm squared. This product performance comply with GJB2446A ( general specification for micro-miniature polarized shell rectangular electrical connectors......
Xi'an Elite Electronics Co., Ltd.
43025-1800 18 Pin Female Connector Molex Micro-Fit 3.0 43025 Series Rectangular
China 43025-1800 18 Pin Female Connector Molex Micro-Fit 3.0 43025 Series Rectangular on sale
43025-1800 Molex Micro-Fit 3.0 43025 Series Rectangular Female 18 Pin Connector Description This part come with the following types: Type:ADAPTER Application:Automotive Gender:Female Include:Terminals Connector type:Unsealed Series:Micro-Fit 3.0 43025 ......
Xi'An YingBao Auto Parts Co.,Ltd
Micro Jst Wire To Board Sh 1.0 4pin To 4p Both Ends Female Connector Crimp Cable Wire
China Micro Jst Wire To Board Sh 1.0 4pin To 4p Both Ends Female Connector Crimp Cable Wire on sale
Micro Jst Wire To Board Sh 1.0 4pin To 4p Both Ends Female Connector Crimp Cable Wire Electrical Characteristics: Part Number: ACHR-03V-S Description: CONN RCPT ACH W-B 3POS 1.2MM Category: Connectors, Interconnects>>Rectangular Connectors - Housings Minimum Quantity: 20pcs Packaging: Bulk Series: ACH Connector......
Zhangjiagang RY Electronic CO.,LTD
Address: 3F Building 4, No. 18 Longtanwan Road, Hexing Town, Zhangjiagang 215626,China
Submit your cdba 25tys2 micro rectangular electrical connector inquiry in a minute :
*From:
Your email address is incorrect!
To:
Products: Micro Jst Wire To Board Sh 1.0 4pin To 4p Both Ends Female Connector Crimp Cable Wire