cgh21240f rf mosfet
from 31 Products
D1028UK RF MOSFET Transistors RF MOSFET N-CH 70V 30A 5-Pin Case DR P Channel Mosfet
China D1028UK RF MOSFET Transistors RF MOSFET N-CH 70V 30A 5-Pin Case DR P Channel Mosfet on sale
D1028UK RF MOSFET Transistors RF MOSFET N-CH 70V 30A 5-Pin Case DR anufacturer: TT Electronics Product Category: RF MOSFET Transistors Transistor Polarity: N-Channel Technology: Si Id - Continuous Drain Current: 30 A Vds - Drain-Source Breakdown Voltage: ......
Wisdtech Technology Co.,Limited
Address: Room 1205-1207, Nanguang building, Huafu Road, Futian District, Shenzhen, Guangdong, China
100mA 230MHz RF Mosfet Transistor LDMOS 600 Watt MRFE6VP5600HR5
China 100mA 230MHz RF Mosfet Transistor LDMOS 600 Watt MRFE6VP5600HR5 on sale
MRFE6VP5600HR5 RF Mosfet LDMOS (Dual) 50V 100mA 230MHz 25dB 600W NI-1230 These high ruggedness devices are designed for use in high ......
Shenzhen Koben Electronics Co., Ltd.
Address: C12F, Huaqiang Plaza, Huaqiangbei Shenzhen,China 518031
Product name:PD57018-E Manufacturer: STMicroelectronics Product Category: RF Metal Oxide Semiconductor Field Effect (RF MOSFET) Transistors Transistor Polarity: N-Channel Technology: Si Id-Continuous Drain Current: 2.5 A Vds-drain-source breakdown voltage......
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD
CGH21240F
China CGH21240F on sale
Rozee Electronics Co., Ltd
S525T-GS08 VISHAY IC Surface Mount SOT-223 S525T RF MOSFET Transistors
China S525T-GS08 VISHAY IC Surface Mount SOT-223 S525T RF MOSFET Transistors on sale
VISHAY IC S525T-GS08 Surface Mount SOT-223 S525T Product Paramenters Manufacturer: Vishay Product Category: RF MOSFET Transistors Transistor Polarity: N-Channel Technology: Si Id - Continuous Drain Current: 30 mA Vds - Drain-Source ......
ShenZhen QingFengYuan Technology Co.,Ltd.
ZXMP7A17KTC RF MOSFET 3.3-5V Operation 17GHz High Frequency 15dB Gain +25dBm OIP3 1.8dB Noise Figure 70mA Bias Unconditionally Stable Miniature 8-pin DFN Package
China ZXMP7A17KTC RF MOSFET 3.3-5V Operation 17GHz High Frequency 15dB Gain +25dBm OIP3 1.8dB Noise Figure 70mA Bias Unconditionally Stable Miniature 8-pin DFN Package on sale
ZXMP7A17KTC RF MOSFET 3.3-5V Operation 17GHz High Frequency 15dB Gain +25dBm OIP3 1.8dB Noise Figure 70mA Bias Unconditionally Stable Miniature 8-pin DFN Package andnbsp; Features andbull; Low on-resistance andbull; Fast switching speed andbull; Low ......
TOP Electronic Industry Co., Ltd.
Address: RM1441,GUO LI Bldg,ZhongHang RD.,Futian Dist.Shen Zhen,China
CYW43362KUBGT Rf Mosfet Transistors 2.4 GHz WLAN CMOS Amplifier
China CYW43362KUBGT Rf Mosfet Transistors 2.4 GHz WLAN CMOS Amplifier on sale
CYW43362KUBGT RF Power Transistor 2.4 GHz WLAN CMOS amplifier Package 69-UFBGA Type TxRx + MCU RF Family/Standard WiFi Protocol 802.11b/g/n Modulation 16QAM, 64QAM, BPSK, CCK, DSSS, QPSK, OFDM Frequency 2.4GHz Data Rate (Max) 72Mbps Power - Output 18.5dBm ......
Shenzhen Sai Collie Technology Co., Ltd.
Address: 1702, Dingcheng international building, Zhonghang Road, Futian District, Shenzhen
2N3819 3819 RF Mosfet N-Channel JFET Transistor TO-92 Original and New
China 2N3819 3819 RF Mosfet N-Channel JFET Transistor TO-92 Original and New on sale
Product Description Product Detail Packaging Bulk Part Status Obsolete Transistor Type N-Channel JFET Frequency - Gain - Current Rating (Amps) 100mA Noise Figure - Power - Output - Voltage - Rated 25V Package / Case TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) Supplier ......
Shenzhen Quanyuantong Electronics Co., Ltd.
Address: Rm18 B, Block A, Duhui100 Zhonghang Road ,Futian District,Shenzhen China
CGH21240F
China CGH21240F on sale
RF Mosfet 28 V 1 A 1.8GHz ~ 2.3GHz 15dB 240W 440117...
CGH21240F
China CGH21240F on sale