dn200 600 uv cure systems
from 12 Products
Cipp UV Light Train For Trenchless Cure Underground Pipeline DN200-600
China Cipp UV Light Train For Trenchless Cure Underground Pipeline DN200-600 on sale
Daoyunai Energy Saving Technology Limited
Address: Building 5, No. 1288, Kungang Highway, Songjiang district, Shanghai city 201616
Adjustable Light Intensity UV Curing System 1200W 395nm LED For High Power Curing Use
China Adjustable Light Intensity UV Curing System 1200W 395nm LED For High Power Curing Use on sale
...UV Curing System 1200W 395nm UV LED For High Power Curing Use LED Curing System Product Specifications Models LN-CP-600 Dominant Wavelength 395nm Recommend Radiation distance 3-10mm Control method Switching signal Dimming 0-1200W VIEW ANGLE 120° CHIPS High power SMD or COB uv......
Shenzhen Learnew Optoelectronics Technology Co., Ltd.
Address: 3F,Block A,No 2,2nd Industry Estate of Jiazitang,Phoenix street(518-107),Guangming area, Shenzhen
Natural Cooling Spot Light Source Fast UV Curing Pen
China Natural Cooling Spot Light Source Fast UV Curing Pen on sale
Shenzhen Bird UV Technology Co.,Ltd
Exposure PCB UV Curing Machine
China Exposure PCB UV Curing Machine on sale
...: Online support, Video technical support Application: The Silk Printer Machine suitable for printing some flat items which size is within 600*900 mm,such as paper,PVC sheet,plastic film,textile,keyboard,circuit board ,CD disk,plastic box ,......
Terrene Trading Limited
Address: 2F, Building 4, Xinxintian Industrial Park, Shajing Street, Baoan District, Shenzhen, China
High-Resolution UV Printer Fast Curing with Durable
China High-Resolution UV Printer Fast Curing with Durable on sale
Product Description: One of the standout features of this printer is its printing width of up to 600 mm. The printer is also equipped with UV curing technology, which ensures that the ink dries quickly and produces vibrant, long-lasting prints. The printer......
Guangzhou Honytek Printing Technology Co. Limited
Address: 2th building, No.109 shinan road, dongchong town,nansha district, Guangzhou, China
Aluminum PC T5 395nm UV Led Bulb 600*33*35mm For Stage Lighting
China Aluminum PC T5 395nm UV Led Bulb 600*33*35mm For Stage Lighting on sale
shenzhen Ever Advance Technology Limited
600-800mm Infrared heater 5-10A 2*1000W Paint Dryer Lamp
China 600-800mm Infrared heater 5-10A 2*1000W Paint Dryer Lamp on sale
...Uv Paint Curing Lamp/Paint Drying Lamp SG-IR122DA Infrared heater SG-IR122DA Technical Data Model SG-IR122DA Input Voltage 220V/1PH/50/60Hz Rated Power 2*1000W Adjustable Height 250-1200mm Preheating Time 1-5 min Drying Time 1-15 min Curing Distance 600-800mm Working Current 5-10A Curing Area 800*800mm Curing......
Shanghai SuperGarage Automotive Co.,Ltd
Address: 1st floor, No.10,Lane 255,XiaoTang Road, FengXian district, Shanghai
Professional Direct Jet Uv Led Printer Pvc Card Color Printer 300 X 600 Mm
China Professional Direct Jet Uv Led Printer Pvc Card Color Printer 300 X 600 Mm on sale
Shenzhen Dongshen Art Color Printing Co., Ltd.
Address: 13F, Zhujiang International Center, No.9009 Longxiang AVE, Longgang District, Shenzhen China