dz jq25 63 expanded metal machine
from 22 Products
DZ-JQ25-16 Expanded Metal Sheet Making Machine 3KW 160/min
China DZ-JQ25-16 Expanded Metal Sheet Making Machine 3KW 160/min on sale
...expanded metal mesh making machine DZ-JQ25-16 Expanded metal mesh machine can produce expanded metal mesh which is widely used in construction, hardware, window and door, machine protection etc.It can be produced max.1000mm and thickness of metal sheet max. 1mm.The material for expanded metal mesh machine......
HEBEI DIAOZHUO WIRE MESH EQUIPMENT CO.,LTD
Address: anping county,hengshui city,hebei province
JQ25-63 Expanded Metal Mesh Machine Automatic Working Loading Easy Operation
China JQ25-63 Expanded Metal Mesh Machine Automatic Working Loading Easy Operation on sale
Anping Success Wire Mesh Equipment Co.,Ltd
Address: North of the Centre road,Anping,China
JQ25--40 Expanded Metal Machine / Sheet Metal Punching Machine For Window
China JQ25--40 Expanded Metal Machine / Sheet Metal Punching Machine For Window on sale
... width up to 1500mm,and the mesh thickness up to 2.5mm.This machine is high speed machine it can running 110 times/min. It is suitable for the material such as low carbon steel sheet, aluminum sheet, stainless steel sheet, ......
ANPING MOLONGGANG SPOT WELDING EQUIPMENT COMPANY LIMITED
Address: Wire Mesh Industry Zone, Anping County,Hengshui City,Hebei Province.China
Low Carbon Steel Plate Expanded Metal Mesh Machine 0-20mm Feedind Distance DZ-JQ25-63
China Low Carbon Steel Plate Expanded Metal Mesh Machine 0-20mm Feedind Distance DZ-JQ25-63 on sale
...expanded metal mesh making machine DZ-JQ25-63 Expanded metal mesh machine can produce expanded metal mesh which is widely used in construction, hardware, window and door, machine protection etc.It can be produced max.1000mm and thickness of metal sheet max. 1mm.The material for expanded metal mesh machine......
Address: SHIJIAZHUANG CITY, HEBEI PROVINCE, CHINA
New Device Designed Heavy Duty Expanded Metal Machine Material Can be Coils
China New Device Designed Heavy Duty Expanded Metal Machine Material Can be Coils on sale
... presure of JQ25-100 is 100ton.Expanded metal machine JQ25-100 can make expanded metal mesh width up to 2000mm,and the mesh thickness up to 6mm.JQ25-100 can produce material thickness bigger than JQ25-63,although the two types all 2m width machine,but...
Anping Anao Mesh And Metal Products Co., Ltd.
Address: 500 meters west of Chang'an Road, Anping County, Hengshui City, China
Filter Element Expanded Metal Mesh Machine 600mm Width 190r/Min
China Filter Element Expanded Metal Mesh Machine 600mm Width 190r/Min on sale
Anping Tianke wire mesh equipment Co., Ltd
Address: Middle,South of Wire Mesh Industrial Zone,Anping County,Hebei Province,China.
Anodized Aluminum Expanded Metal Mesh 10x20mm Suspended Ceiling
China Anodized Aluminum Expanded Metal Mesh 10x20mm Suspended Ceiling on sale
HEBEI CITTI MESH CO.,LTD
Address: South of Anping,Hebei, China.
PVDF Aluminum Expanded Metal Mesh Sheet for Building Decoration
China PVDF Aluminum Expanded Metal Mesh Sheet for Building Decoration on sale
Anping Velp Wire Mesh Products Co.,Ltd
Address: East industrial zone,Anping County,Hebei Province China
2.5mm thickness Decorative Use Copper expanded metal mesh sheet
China 2.5mm thickness Decorative Use Copper expanded metal mesh sheet on sale
2.5mm thickness Decorative Use Copper expanded metal mesh sheet Copper expanded metal mesh sheet description: Copper Expanded metal mesh sheet is use good quality copper plate by our machine,make the different type and size product.Surface smooth,bright,......
Honesty & Faith Hardware Products Co.,Ltd
Address: Industrial zone, South of Anping Town, Hengshui, Hebei, China
40mm 100mm Heavy Duty Expanded Metal Mesh Panels Large Aperture
China 40mm 100mm Heavy Duty Expanded Metal Mesh Panels Large Aperture on sale
Hebei Shangxianyue Wire Mesh Products Co., Ltd.
Address: East Industrial Park of Anping county,Hengshui City,Hebei Province,China
Submit your dz jq25 63 expanded metal machine inquiry in a minute :
*From:
Your email address is incorrect!
To:
Products: 40mm 100mm Heavy Duty Expanded Metal Mesh Panels Large Aperture