epm7064aeti44
from 7 Products
Embedded Processors EPM7064AETI44-7
China Embedded Processors EPM7064AETI44-7 on sale
SHENZHEN ECER NETWORK TECHNOLOGY CO.,LTD
EPM7064AETI44-7
China EPM7064AETI44-7 on sale
KANG DA ELECTRONICS CO.
Address: FLT A 2/F Wang Wah MANS, 59 Texaco Road, Tai Wo Hau, Tsuen Wan, NT, HongKong.
EPM7064AETI44-7N Programmable IC Chip For Advanced Electronic Applications
China EPM7064AETI44-7N Programmable IC Chip For Advanced Electronic Applications on sale
EPM7064AETI44-7N Programmable IC Chip Product Features: - Operating Voltage Range: 4.5V to 5.5V - Maximum Operating Frequency: 44 MHz - Maximum I/O Pins: 64 pins - Maximum Memory: 4K Words - Clock Inputs: 2 - Maximum Program Memory: 24K Bytes - Maximum ......
Shenzhen Sai Collie Technology Co., Ltd.
Address: 1702, Dingcheng international building, Zhonghang Road, Futian District, Shenzhen
EPM7064AETI44-7N
China EPM7064AETI44-7N on sale
EPM7064AETI44-7N ProgrammableType In System Programmable DelayTimetpd(1)Max 7.5 ns VoltageSupply-Internal 3V ~ 3.6V NumberofLogicElements/Blocks 4 NumberofMacrocells 64 NumberofGates 1250 NumberofI/O 36 OperatingTemperature -40°C ~ 85°C (TA) MountingType ......
Yingxinyuan Int'l(Group) Ltd.
Address: 7F, Building F, Longjing Science park, 335 Bulong Road, Ma Antang Community, Bantian Street, Longgang District, Shenzhen, China