ic200mdl632 input module
from 1066 Products
IC200MDL632 GE Input Module 50mm Net Width
China IC200MDL632 GE Input Module 50mm Net Width on sale
Sumset International Trading Co.,Ltd
Address: 1602, No.1 Plaza, No.2 Lujiang Road, Siming District, Xiamen Fujian China
125 VDC, Pos/Neg Logic, Isolated, 16 points IC200MDL632 GE VersaMax Discrete Input Module
China 125 VDC, Pos/Neg Logic, Isolated, 16 points IC200MDL632  GE   VersaMax Discrete Input Module on sale
...IC200MDL632 GE VersaMax Discrete Input Module IC200MDL632 IC200MDL635 IC200MDL636 Product Name VersaMax Discrete Input Module 125 VDC, Pos/Neg Logic, Isolated, 16 points VersaMax Discrete Input Module 48 VDC, Pos/Neg Logic (2 Groups of 8), 16 points VersaMax Discrete Input Module 48 VDC, Pos/Neg Logic (4 Groups of 8), 32 points Lifecycle Status Active Active Active Input......
Shenzhen Wisdomlong Technology CO.,LTD
Address: 23E BlockB,Lushan Building,Chunfeng Road,Luohu District,Shenzhen,518001,China
High Speed PLC Input Module With Digital 32 Input Supporting Source / Drain Type
China High Speed PLC Input Module With Digital 32 Input Supporting Source / Drain Type on sale
...Input 12-digit isolated ADC PLC input module Description: * High-Speed Input: 2-way AB input/4-way separate high-speed counting. * High-Speed Output: 4-way high speed surge immunity output(100kHz x2, 50kHz x2)/(single-way output maximum 200kHz). * Analog Input:4 pass AD, 12-digit isolated ADC, voltage input: 0V~+10v (Input impedance>500kΩ) Power input: 0mA~+20mA (Input......