igbt module cm600ha 24a
from 186 Products
Automotive IGBT Modules CM600HA-34S High-Accuracy Automotive IGBT Power Module
China Automotive IGBT Modules CM600HA-34S High-Accuracy Automotive IGBT Power Module on sale
ShenZhen Mingjiada Electronics Co.,Ltd.
Address: 1239 New Asia Guoli Building Zhenzhong Road.,Futian district Shenzhen China
CM600HA-24A
China CM600HA-24A on sale
Rozee Electronics Co., Ltd
CM600HA-24A
China CM600HA-24A on sale
IGBT Module Single 1200 V 600 A 3670 W Chassis Mount Module...
Shenzhen Anxinruo Technology Co., Ltd.
CM600HA-24A
China CM600HA-24A on sale
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,Ltd.
CM600HA-24A
China CM600HA-24A on sale
CM600HA-24A
China CM600HA-24A on sale
CM600HA-24A
China CM600HA-24A on sale
CM600HA-24A
China CM600HA-24A on sale