igbt module fp150r12kt4
from 168 Products
Automotive IGBT Modules FP150R12KT4 1200V 150A PIM Three Phase Input Rectifier IGBT Module
China Automotive IGBT Modules FP150R12KT4
 1200V 150A PIM Three Phase Input Rectifier IGBT Module
 on sale
Automotive IGBT Modules FP150R12KT4 1200V 150A PIM Three Phase Input Rectifier IGBT Module [MJD Advantage] + 15 years experience for electronic components + Secure Ordering + Excellent Feedback + Delivery Date Guaranteed + 100% ......