irfr024ntrpbf
from 7 Products
IRFR024NTRPBF MOSFET Power Electronics - Sht41-AD1B-R3 For High Voltage And Current Switching
Shenzhen Sai Collie Technology Co., Ltd.
Address: 1702, Dingcheng international building, Zhonghang Road, Futian District, Shenzhen
IRFR024NTRPBF Integrated Circuits (ICs) Embedded Microcontrollers
China IRFR024NTRPBF Integrated Circuits (ICs)
Embedded
Microcontrollers on sale
ALIXIN STOCK (HONG KONG) CO., LIMITED
Address: ROOM5115/F MINGSANGINDUSTRIALBLDG 19-21 HING YIPSTREET KWUN TONGKL
Surface Mount High Power Transistor IRFR024NTRPBF D- PAK N- Channel 55V 17A 45W
China Surface Mount High Power Transistor IRFR024NTRPBF D- PAK N- Channel 55V 17A 45W on sale
IRFR024NTRPBF D-PAK N-Channel 55V 17A 45W Surface Mount RoHS Compliant Feature l Ultra Low On-Resistance l Surface Mount (......
Shenzhen Koben Electronics Co., Ltd.
Address: C12F, Huaqiang Plaza, Huaqiangbei Shenzhen,China 518031
IRFR024NTRPBF 55V 24A N-Channel MOSFET with Ultra-Low 0.028Ω RDS(on), Fast Switching Speed 100% Avalanche Tested Compact DPAK Package Lead-Free and RoHS Compliant
China IRFR024NTRPBF 55V 24A N-Channel MOSFET with Ultra-Low 0.028Ω RDS(on), Fast Switching Speed 100% Avalanche Tested Compact DPAK Package Lead-Free and RoHS Compliant on sale
IRFR024NTRPBF 55V 24A N-Channel MOSFET with Ultra-Low 0.028andOmega; RDS(on), Fast Switching Speed 100% Avalanche Tested Compact ......
TOP Electronic Industry Co., Ltd.
Address: RM1441,GUO LI Bldg,ZhongHang RD.,Futian Dist.Shen Zhen,China
IRFR024NTRPBF
China IRFR024NTRPBF on sale
N-Channel 55 V 17A (Tc) 45W (Tc) Surface Mount D-Pak...