mcc200 16io1 power semiconductor module
from 128 Products
MCC200-16io1
China MCC200-16io1 on sale
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,Ltd.
MCC200-16io1
China MCC200-16io1 on sale
NNC Power Semiconductor Module MDC/MDK
China NNC Power Semiconductor Module MDC/MDK on sale
NNC Power Semiconductor Module...
CLION ELECTRIC CO.,LTD
Address: No. 319,Wei 18 Rd.,, Yueqing Economic Development Zone, Yueqing City, Zhejiang Province
Phase leg thyristor module Littelfuse IXYS MCC200-16IO1 with direct copper bonded Al2O3 ceramic base
Hefei Purple Horn E-Commerce Co., Ltd.
Address: Room 1306B, Building A, Xindi Center, Qimen Road, Hefei City, Anhui Province
ABB IGCT Control Module High-Power Semiconductor Module with 330mm Length 200mm Height and 100mm Width
China ABB IGCT Control Module High-Power Semiconductor Module with 330mm Length 200mm Height and 100mm Width on sale
Sumset International Trading Co.,Ltd
Address: 1602, No.1 Plaza, No.2 Lujiang Road, Siming District, Xiamen Fujian China
2.0 Ceramic Base Metal Core Pcb 94V-0 Power Controller Medical Field LED High-Power Electric Power Semiconductor Module
China 2.0 Ceramic Base Metal Core Pcb  94V-0 Power Controller Medical Field LED High-Power Electric Power Semiconductor Module on sale
2.0mm Ceramic base metal core pcb 94V-0 Power Controller Medical field LED high-power electric power semiconductor module PCB Type Material Type Material Brand Single side pcb Double side pcb Multilayer pcb Single side pcb CEM-1 ......
FineCircuit Co., Ltd
Address: 2F Electronic Industrial Park,ChangChun East Road,ZiYang Dist, YiYang City, HuNan Province,China