nbb15 u1 z2
from 3 Products
Pepperl+Fuchs NBB15-U1-Z2 Inductive Sensor | 15mm Range, 10-30V DC, IP67, M30, PNP NC | Harsh Environments
China Pepperl+Fuchs NBB15-U1-Z2 Inductive Sensor | 15mm Range, 10-30V DC, IP67, M30, PNP NC | Harsh Environments on sale
Xiamen ZhiCheng Automation Technology Co., Ltd
Address: 903-3, building F02, phase III Software Park, Jimei district, Xiamen city,CHINA (361000)
Proximity Switch Sensor NBB15-U1-Z2 NBN40-U1-E2 E1NBB20-U1-E0 EO NBB20-U1-Z2 In Stock
China Proximity Switch Sensor NBB15-U1-Z2 NBN40-U1-E2 E1NBB20-U1-E0 EO NBB20-U1-Z2 In Stock on sale
Switching function Normally open/closed (NO/NC) Output type Two-wire Rated operating distance sn 15 mm Installation flush Output polarity DC Assured operating distance sa 0 ... 12.15 mm Actual operating distance sr 13.5 ... 16.5 mm typ. 15 mm Reduction ......