Pd54003 E High Performance Mosfet
1-10 Results for
from 67 Products
IRFS4310TRLPBF High-Performance MOSFET for Power Electronics Applications
China IRFS4310TRLPBF High-Performance MOSFET for Power Electronics Applications on sale
... performance with low gate charge and low on-resistance. It is ideal for high-performance buck, boost, and inverting applications. Parameters: - Technology: N-Channel - Drain-Source Voltage: 60V - Drain Current: 28A - Gate-......
Shenzhen Sai Collie Technology Co., Ltd.
Address: 1702, Dingcheng international building, Zhonghang Road, Futian District, Shenzhen
Practical 600V Transistor Array Chip , High Performance MOSFET FQPF8N60C
China Practical 600V Transistor Array Chip , High Performance MOSFET FQPF8N60C on sale
SHENZHEN ECER NETWORK TECHNOLOGY CO.,LTD
High Performance Mosfet Power Transistor With Extreme High Cell Density
China High Performance Mosfet Power Transistor With Extreme High Cell Density on sale
... as fast switching time, low gate charge, low on-state resistance and high rugged avalanche characteristics. This power MOSFET is usually used in high speed switching applications of switching power supplies and adaptors. 40V/12A R DS(ON) = 13mΩ(typ.)...
Shenzhen Hua Xuan Yang Electronics Co.,Ltd