Pixxilcd 39p4 Ctp Ic
1-10 Results for
pixxilcd 39p4 ctp ic
from 38 Products
PIXXILCD-39P4-CTP
China PIXXILCD-39P4-CTP on sale
Capacitive Graphic LCD Display Module Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color I²C, SPI, UART 3.9" (98.34mm) 480 x 128...
HK NeoChip Technology Limited
Address: Futian District Huaqiang Subdistrict, Huaqiang Garden, Building A, Room 31C
PIXXILCD-39P4-CTP
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD
PIXXILCD-25P4-CTP
China PIXXILCD-25P4-CTP on sale
Capacitive Graphic LCD Display Module Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color I²C, SPI, UART 2.5" (63.50mm) 240 x 240...
PIXXILCD-13P2-CTP-CLB
China PIXXILCD-13P2-CTP-CLB on sale
Capacitive Graphic LCD Display Module Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color I²C, SPI, UART 1.3" (33.02mm) 240 x 240...
PIXXILCD-25P4-CTP
UDEL Chips Tech Co., Ltd.
Address: 19A, Huaqiang North Hangdu Building, Futian District, Shenzhen
4.3 Inch Tft Small Lcd Touch Screen 10 Pin 480*272 Resolution With Gt911 Ctp Ic
China 4.3 Inch Tft Small Lcd Touch Screen 10 Pin 480*272 Resolution With Gt911 Ctp Ic on sale
...CTP IC 1. Specification General Features Diagonal Size 4.3 inch Type LCM , a-Si TFT-LCD Pixel Format 480(RGB)×272 Configuration RGB Vertical Stripe Active Area 95.04(W)×53.86(H) mm Outline Dim. 183.53(W)×119.4(H)×5.65(T) mm Luminance 300 cd/m² (Typ.) Contrast Ratio 800:1 (Typ.) (TM) View Direction 80/80/80/80 Response Time 17/18 (Typ.)(Tr/Td) ms Driver IC......