Wds Mr100 Elevator Load Weighing Device
1-10 Results for
from 8 Products
WDS-MR100 Elevator Load Weighing Device Elevator Overload Measurement System
China WDS-MR100 Elevator Load Weighing Device Elevator Overload Measurement System on sale
Ningbo youte electric Co.,LTD
Address: NO.101, Lane520, Tongning Road, Ningbo China,Post code: 315000
Elevator parts and components of elevator load weighing device typEWD-H-XJ4 made in China
XI'AN EXCELLENT ELECTROMECHANICAL CO.,LTD
Address: 7D,Block A,Olympin Buiding,8th Chang An North Road,Xi'an,Shaanxi,China
ECW-P1 elevator load weighing device for car platform series
China ECW-P1 elevator load weighing device for car platform series on sale
Xi'an Excellent Electromechnical Co.,Ltd
Address: 7D,Block A, Olympic Building, 8th Chang An North Road, Xi'an, Shaanxi,China
Overload Limiter 2000 kg Elevator Load Weighing Device LCE 008 Series IP67 - IP68
China Overload Limiter 2000 kg Elevator Load Weighing Device LCE 008 Series IP67 - IP68 on sale
Alloy steel elevator load weighing device load cell/3t force sensor micro force load sensor Specifications: Rated Load: 1.2/3t Input Resistance: 760±10Ω Rated Output: 2.0±0.02%m V/V Output Resistance: 700±2Ω Total Error: ±0.5%FS Insulation ......
Changzhou Skyerscale Co.,Limited
Address: Hehua East road,Daixi, Changzhou city, Jiangsu province, China
Hyundai Elevator Spare Parts Load Weighing Device LS Board HLC-2004 LOAD-CP
China Hyundai Elevator Spare Parts Load Weighing Device LS Board HLC-2004 LOAD-CP on sale
Xian Sulab Machinery Co., Ltd.
Address: Wanda Square Plaza, Weiyang district, Xi'an City, Shaanxi China
Measuring Elevator Electrical Parts Elevator Load Weighting Sensor
China Measuring Elevator Electrical Parts Elevator Load Weighting Sensor on sale
SHANGHAI SUNNY ELEVATOR CO.,LTD
Address: 5 Floor, Building 26, No. 1555 West Jinshajiang Road, Jiading District, Shanghai
800kg Mass Production Shear Beam Elevator Load Cell Electronic Weighing Force Sensor
China 800kg Mass Production Shear Beam Elevator Load Cell Electronic Weighing Force Sensor on sale
Xian Ruijia Measurement Instruments Co., Ltd.
Address: No.81, Jinye 1st Road, High-tech zone, Xi’an, Shaanxi, China
Elevator Spare Parts With Elevator Weighting Load Controller Custom
China Elevator Spare Parts With Elevator Weighting Load Controller Custom on sale
... switching ● power supply ● 4 digits 0.36inch LED display ● 6 keys keyboard debugging ● Weight/percentage indication ● Any weight debugging for load ● Ultra weightless signal locking ● No inertia false alarming during operation ●...