xc3s400 4pqg208c
from 7 Products
XC3S400-4PQG208C Integrated Circuits ICs IC FPGA 141 I/O 208QFP
China XC3S400-4PQG208C Integrated Circuits ICs IC FPGA 141 I/O 208QFP on sale
HENKOSINO TECHNOLOGY CO.,LTD
Address: 6909A SEG Plaza, No. 1002 Huaqiang North Street, Futian District, Shenzhen City, China
XC3S400-4PQG208C High-performance FPGA for your Advanced Electronic Designs
China XC3S400-4PQG208C High-performance FPGA for your Advanced Electronic Designs on sale
SHENZHEN ECER NETWORK TECHNOLOGY CO.,LTD
Xilinx XC3S400-4PQG208C Programmable IC Chip 400K System Gates 208 Pin PQFP Package
China Xilinx XC3S400-4PQG208C Programmable IC Chip 400K System Gates 208 Pin PQFP Package on sale
Shenzhen Sai Collie Technology Co., Ltd.
Address: 1702, Dingcheng international building, Zhonghang Road, Futian District, Shenzhen
Spartan-3 FPGA Family Integrated Circuit Chip Complete Data Sheet XC3S400-4PQG208C
China Spartan-3 FPGA Family Integrated Circuit Chip Complete Data Sheet XC3S400-4PQG208C on sale
Spartan™-3 FPGA Family: Complete Data Sheet Features • Very low cost, high-performance logic solution for high-volume, consumer-oriented applications - Densities as high as 74,880 logic cells - Three power rails: for core (1.2V), I/Os (1.2V to 3.3V), and ......
ChongMing Group (HK) Int'l Co., Ltd
Address: Room 1204, DingCheng International Building, 518028 Futian District, SHENZHEN, CN
XC3S400-4PQG208C QFP-208 Electronic Components Integrated Circuit IC
China XC3S400-4PQG208C QFP-208 Electronic Components Integrated Circuit IC on sale
HK LIANYIXIN INDUSTRIAL CO., LIMITED